מקרקעין ומיסוי מקרקעין

אנו פועלים בתחום הנדל"ן מאז שנת 1969 ומשך השנים הרבות בהם אנו עוסקים בתחום רכשנו מוניטין רב וניסיון יחודי, ברמה הגבוהה ביותר, במתן ייעוץ וליווי משפטי ללקוחות עסקיים וללקוחות פרטיים בעסקאות נדל"ן למגורים, למשרדים למסחר ולתעשייה, ובטיפול בענייני מיסוי מקרקעין על כל היבטיהם.

אנו גאים ללוות את מרבית לקוחותינו בתחום זה משך שנים ארוכות, תוך מתן יחס אישי וטיפול צמוד המושתת על היכרות רבת שנים, על ותק וניסיון שערכם לא יסולא בפז. אנו מוכרים וידועים בתחום הנדל"ן כמשרד מקצועי, יסודי ומנוסה, המטפל בעסקאות מקרקעין בהיקפים גדולים ובמגוון של נושאים, כגון: טיפול וליווי עסקאות רכישה ומכירה של מקרקעין, עסקאות קומבינציה, עסקאות תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 ועסקאות פינוי ובינוי, קבוצות רכישה, יצירת קשרים עם יזמי מקרקעין וחברות בנייה, הסכמי ביצוע קבלניים, הסכמי חכירה ושכירות, הסכמים לניהול מקרקעין, הסכמים עם רשות מקרקעי ישראל, רשויות מקומיות, טיפול ברישומי פרצלציות וברישום בתים משותפים, ליוויים פיננסיים ומשכנתאות, מימון בניה, מכירות פומביות של מקרקעין ועוד. מותר לציין כי אנו מטפלים כמובן בכל היבטי וסוגיות המיסוי הנוגעות לכל העסקאות והפעולות בתחום המקרקעין ונסיוננו הרב והידע והמומחיות אשר צברנו, מביאים לתוצאות המיסוי האפשריות המוצלחות ביותר בתחום זה.

כחלק מסל השירותים המלא אשר אנו מעמידים לרשות לקוחותינו, אנו מטפלים גם בהליכים המשפטיים והמנהליים הנדרשים בתחום המקרקעין, כגון תביעות פינוי, תביעות לפירוק שיתוף וכדומה. בתחום הנדל"ן, כמו גם בכל יתר התחומים בהם אנו עוסקים, אנו חורטים על דגלנו מקצוענות ללא פשרות, תוך מתן מענה אישי ופתרונות המותאמים לכל לקוח ולקוח, באופן אשר יבטיח השגת היעדים של הלקוח בדרך היעילה, המהירה והטובה ביותר.

בין לקוחות משרדנו בתחום הנדל"ן ניתן למנות חברות יזמיות גדולות ומובילות בשוק המעורבות בפרויקטים מן הגדולים במשק למגורים, למסחר ולמשרדים בהיקפים של מאות יחידות בשנה ומאות אלפי מ"ר כגון יורוקום נדל"ן, קרסו נדל"ן, פרויקט YOO, פרויקט הסיטי בגבעתיים, פרויקט רוטשילד 10 בת"א ופרויקטים ולקוחות רבים אחרים הן אלו המעורבים בעסקאות בהיקפים גדולים והן אלו אשר מבצעים עסקאות של רכישה, מכירה והשכרה של נכסי נדל"ן בהיקפים קטנים.